کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت 912off به دقت ملاحظه فرمایید:

  • ورود کاربران به سایت هنگام استفاده از پرفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سایت است.
  • توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین 912off از سوی کاربر است.
  • لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه ی توافق های قبلی محسوب می شود همچنین تمامی آن موارد در شرایط عادی قابل اجرا است. در صورت بروز هرگونه از موارد قهریه ، سایت 912off هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۱- شرایط و ضوابط استفاده از سایت
۱-۱ . خرید کالا از سایت 912off ، بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران و به طور خاص ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین تنظیم مقرارت رادیوی و همراه اول می باشد.
۲-۱ . مالکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت ، برند ، لوگو، و تمامی محتویات آن متعلق به شرکت سورین ارتباطات مهام ( سهامی خاص) می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانون دارد.
۳-۱ .کاربران هنگام سفارش ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در فرم مربوطه درج نمایند. بدیهی است کاستی و نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد
۴-۱. سایت 912off هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می تواند از عواملی خارج از سیطره مدیریت این شرکت باشد( همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۵-۱ . سایت 912off به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از دانش فنی بخش ای تی متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۲. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
۱-۲. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت 912off اقدام نماید.
۲-۲ . از نظر حقوقی در معاملات این پایگاه ، شرکت سورین ارتباطات مهام و به طور خاص سایت 912off فروشنده تلقی می گردد
۳-۲ . فروش کالا بر مبنای نوع و مشخصاتی صورت می‌گیرد که خریدار آن را در سایت 912off درج یا تایید نموده است.
۴-۲ ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده طبق ارزش گذاری بازار سیم کارت و مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت های ارائه شده برای سیم کارت در سایت 912off الگویی مانند قیمت های خرده فروشی است و تمامی تغییرات قیمت هر شماره مبتنی بر عرف بازار خرده فروشی باتوجه به رندی یا صفر و کارکرده بودن هر سیم کارت می باشد
۵-۲ . کابران جهت برقراری ارتباط می‌توانند از آدرس و شماره های درج شده در بخش ارتباط باما، لینک ثبت شکایات و یا پشتیبانی انلاین سایت استفاده کنند
۶-۲ . سایت 912off به مشتریان خود در ۷ روز هفته و تا ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد
۷-۲. کلیه سفارش های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‌گیرد و در اولین روز کاری غیر تعطیل بعد از ثبت سفارش فرآیند انتقال مالکیت انجام می‌گیرد و تمامی مسئولیت های سیم کارت خریداری شده را تا پیش از انتقال مالکیت به مشتری را میپذیرد.